loading

Otomobil, hafif ticari ve ağır ticari için ilk bakacağınız yer...

ÇETAŞ, otomotiv perakendesinde Türkiye'nin en büyük gruplarından olan Taşar Grup'un, otomotiv bayiliklerinde kullandığı markasıdır.

Bugün ÇETAŞ, Taşar Grubunun 30 yıldan fazla zamanda elde ettiği otomotiv tecrübesini; İstanbul ve İzmir'de sürdürmektedir. İstanbul'da Opel,Ford, Dacia, Renault, Isuzu ve Ford Kamyon markalarının İzmir'de Forda markasının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye'nin bağımsız (otomotiv üreticisi veya distribütör tarafından sahip olunmayan) en büyük bayilik gruplarından biridir.

Filo ve perakende müşterilerimizin "otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araç için ilk bakacakları yer" olma sloganı ile, müşterilerimize "Çetaş deneyimini" yaşatmak en büyük arzumuzdur.

Çetaş Çağrı Merkezi

Çetaş bünyesinde oluşturulan çağrı merkezi sayesinde "Çetaş Deneyimini" kusursuz bir şekilde yaşatmak amaçlanmış, bizden hizmet ve ürün alan tüm müşterilerimiz aranmak suretiyle eksiklerimizin ve kusurlarımızın en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Yapılan bu hizmet sayesinde çalışılan üretici ve distribütör firma tarafından "ÇETAŞ" pek çok hizmet ve kalite ödülüne layık görülmüştür.

İnsan Kaynakları

Hizmet sektöründe yer alan Çetaş verdiği hizmetin niceliğini ve niteliğini insan kaynaklarına dayandırmaktadır. Bu nedenle toplam harcamaların yaklaşık %60'lık kısmını teşkil eden insan kaynaklarına özel bir önem vermektedir. Bu anlamda Çetaş için en önemli yatırım "insana olan yatırımdır". İnsan kaynakları departmanımızın en temel hedefi; en alt kademeden itibaren yükselerek gelen ve uzun süreli çalışarak Çetaş kültüründe yetişmiş elemanlar yaratmaktır.

İnsan kaynaklarımızın temel kültürü "kurumsallaşmayı sağlarken esnaf kültürünü UNUTMA" ilkesidir.

Sayfanın başına dön